Veršvų eXpo: mokinių verslų mugė gimnazijoje

Veršvų eXpo: mokinių verslų mugė gimnazijoje
Vasario 9 dieną Kauno Veršvų gimnazijoje įvyko jau tradiciniu tampęs renginys – Veršvų eXpo’24. Jo metu jaunąsias bendroves įkūrę mokiniai turėjo galimybę mokyklos bendruomenei pristatyti savo unikalias verslo idėjas, prekiauti savo produkcija ir sulaukti patarimų iš verslo ekspertų komisijos.
Renginyje dalyvavo 21 jaunoji bendrovė – džiaugiamės, kad prie 18 mūsų gimnazijos bendrovių prisijungė ir 3 Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos komandos. Jaunuosius verslininkus šiemet vertino net 23 komisijos nariai. Ypatingai dėkojame savo laiką ir žinias skyrusiems gimnazijos draugams: SEB Lietuvoje, Minded VDU, VDU Žemės ūkio akademija, KTU Ekonomikos ir verslo fakultetas, Jono Basanavičiaus gimnazija, Jakelio žvakės, UAB „Baltec CNC Technologies”, Lietuvos Junior Achievement, Lyderių Inkubatorius, Kauno Grūdai ir Dovydas Zandavas (LJA Alumni) skyrusiems savo vardines nominacijas.
Savo simpatijas galėjo išreikšti ir visi gimnazijos mokiniai bei mokytojai – jų balsai lėmė, kuriai jaunąjai bendrovei atiteko „Mokinių balso“ bei „Mokytojų favorito“ nominacijos. Jau antrus metus iš eilės renginyje sulaukėme ir mokinių tėvelių nuomonės – „Tėvų balso“. Iš viso Veršvų eXpo buvo išdalinti 17
skirtingų nominacijų apdovanojimai, atspindintys laimėtojų įvairovę ir kiekvieno išskirtinumą. Po prekybos vykusi šventinė programa dalyvius supažindino su gyvu muzikos atlikimu Afrikos būgnais. Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai komisijos nariai neskubėjo skirstytis – dalijosi savo susižavėjimu jaunaisiais verslininkais, jų aktyvumu, pasiruošimu, džiaugėsi galėję prisidėti prie tokios puikios iniciatyvos ir kūrė idėjas, kaip dar galėtų paskatinti mokinių verslumo ugdymą. Veršvų eXpo tapo ne tik dar vienu laukiamu renginiu gimnazijos veiklų kalendoriuje, bet ir novatoriško verslumo kryptį reprezentuojančiu simboliu tiek bendruomenės viduje, tiek išorėje.
Nuotraukos: MaTaS Bukauskas ir Maksimas Azanovas
Paskutinis atnaujinimas: 2024 28 vasario