Verslo idėjų konkursas „Virtuali startuolių paroda“ 2020

2020 m.  lapkričio 9 – 30 d. vyko nuotolinis verslo idėjų konkursas „Virtuali startuolių paroda“, skirta Tarptautinei verslumo savaitei. Konkursą organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno miesto ekonomikos mokytojų metodinis būrelis. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą, skatinti mokinių jaunųjų bendrovių plėtrą Kaune. Jame dalyvavo Kauno miesto mokyklų (tiek bendrojo ugdymo, tiek kito tipo) 5–8, 9–12 klasių mokiniai. Iš kiekvienos mokyklos galėjo dalyvauti ne daugiau kaip 5 komandos, kiekvienoje komandoje iki 4 mokinių.

Verslo idėjų konkursas „Virtuali startuolių paroda“ vyko nuotoliniu būdu III etapais, kurių metu mokiniai kūrė idėjos pristatymą, reklamą ir pristatė juos video formatu.

Šiame konkurse dalyvavo trys komandos  iš Veršvų gimnazijos:

 

 

 

 

Visos trys komandos puikiai pasirodė. Komandai “Fast and Healthy” buvo skirta nominacija “Už labai pozityvų pristatymą”, kurią įsteigė NT tarnybos ir apdovanojo 30 min. asmenine online konsultacija karjeros vystymo klausimais.

Džiaugiamės Kauno Veršvų gimnazijos moksleiviais ir linkime jiems sėkmės tolimesniuose jų darbuose!

Paskutinis atnaujinimas: 2020 22 gruodžio