Veiklų diena „Mokomės kitaip“

Lapkričio 23 d. mokykloje buvo nepaprastas sujudimas. Visi nekantriai laukė prasidėsiančios veiklų dienos „Mokomės kitaip“.  Idėja organizuoti šią dieną gimė po NORDPLUS projekto  „Kitas požiūris į mokymą/si“.   Mokinių laukė net 33 skirtingi užsiėmimai.  Drąsūs penktokai  susipažino su kanupolo pradmenimis, sudarinėjo rebusus, gamino įvairias geometrines figūras, skrupulingai nėrė snaiges. Mūsų šeštokai domėjosi  ArcGIS sistemomis, senaisiais lietuvių amatais, mokėsi kaktusų auginimo subtilybių. Smalsių septintokų laukė bonzų iš karoliukų  gamyba,  dainų vertimo ypatumai, o kur dar neįprasti fizikos bandymai… 7i mergaitės neatsigrožėjo savo pagamintomis lėlėmis, o berniukai stebėjosi, kad pasisekė sukonstruoti fantastiškus aitvarus.  Aštuntokai ne tik piešė fraktalus,  gamino kalėdinius atvirukus, bet ir pridarė daug spalvingų ir nuostabiai kvepiančių vonios burbulų. Devintokai domėjosi fotografijos menu ir gamino sages, jų laukė ir keramikos užsiėmimai, sausainių puošyba, paramedikų pasakojimai. 10- 12 klasių mokinius nustebino muzikos improvizacijos , joga, kosmetikos paslaptys. Tai tikrai dar  ne visos  įdomios veiklos, kurios laukė žingeidžių mokinių. Visur šmirinėjo 11 smalsių žurnalistų, kurie ne tik stebėjo neįprastus mokinių darbus, bet ir ėmė interviu, fotografavo, aprašė savo įspūdžius.
Užsiėmimus vedė ne tik mūsų mokyklos mokytojai, bet ir nemažai atvykusių svečių: treneris E.Radavičius,  tautodailininkė G. Nėnienė ,lėlių meistrė R. Orlickienė, studentai iš Kauno  maisto pramonės ir prekybos centro , Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro. Veiklos vyko ne tik mokykloje : vyresnių klasių mokiniai lankėsi Kauno apskrities archyve.
Daugelis mokinių džiaugėsi turiningai praleista diena, neįprastais užsiėmimais, naujais atradimais. Su nekantrumu jie lauks tokios veiklų dienos kitais metais.

Akimirkos…

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio