VEIKLA SKIRTA PAMINĖTI PASAULINĘ AIDS DIENĄ

VEIKLA SKIRTA PAMINĖTI PASAULINĘ AIDS DIENĄ

Gimnazijoje gruodžio 3 ir 4 dienomis 8-I gimn. kl. mokiniai klausė informacinio pranešimo „AIDS: geriau žinoti“. Pamokos buvo skirtos pasiruošti ULAC inicijuojamam Protmūšiui – Viktorinai “AIDS: geriau žinoti‘19“, kuris vyko gruodžio 9 dieną gimnazijoje. Protmūšyje dalyvavo šešios 8-I gimn. kl. mokinių komandos. I – III vietas pasidalino Ii gimn.kl. „Merginų komanda“, Ia gimn. kl. „Menininkų“ komanda ir 8i „Aštuoni“ komanda, surinkę po vienodą taškų skaičių. Atitinkamai 4-6 vietas pasidalino – 8a „Ambasadorių“ komanda, 8a „Ligonių“ komanda ir Ii gimn. kl. „Vaikinų komanda“. Mokiniams buvo įteiktos Visuomenės sveikatos biuro skirtos atminimo dovanos. Dėkojame visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir smagiai praleistą laiką.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2019 11 gruodžio