VDU ISTORIJOS OLIMPIADA

VDU ISTORIJOS OLIMPIADA
Kovo 11 d. nuotoliniu būdu vyko 9-oji VDU Kauno istorijos olimpiada „Socialinė apsauga Kaune“. Tikslai – skleisti ir įtvirtinti Kauno istorijos žinias Kauno regiono visuomenėje, stiprinti Vytauto Didžiojo universiteto ir bendrojo lavinimo mokyklų ryšius, prisidėti prie humanitariniams ir socialiniams mokslams gabių mokinių ugdymo, padėti Kauno regiono istorijos mokytojams tobulinti dalykinę kompetenciją. Olimpiadoje 5 – 6 klasių mokinių grupėje dalyvavo 57 Kauno ugdymo įstaigų mokiniai.
Gimnazijai atstovavo FAUSTA ŠETKUTĖ, 6v (VII vieta ir padėkos raštas), AUSTĖJA ŠUKAUSKAITĖ, 6v (XI vieta), ARNAS URBONAS, 6v (XI vieta), NOJUS BRIGAVIČIUS, 6v (XXI vieta). Pasiruošti mokiniams olimpiadai padėjo istorijos mokytoja Diana Murauskienė.
Paskutinis atnaujinimas: 2021 19 kovo