Vasario 16 – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16 – Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Vasario 9 dieną VDU Švietimo akademijos istorijos/geografijos specialybės studentės Vaida Juosponytė ir Diana Tuomaitė pakvietė I bei II gimnazijos klasių mokinių komandas į Protų mūšį/ viktoriną, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui. Renginio metu mokiniai ne tik prisiminė svarbiausius faktus, aplinkybes, Vasario 16 Akto signatarus, kam priklausė Lietuvos teritorija pasirašant Nepriklausomybės Aktą, bet kartu su prof. L. Mažyliu “dalyvavo” ir jo paieškoje. Šauniausiais istorijos žinovais buvo pripažinta IIi gimnazijos klasės komanda ( Viltė, Liepa, Rokas ir Pijus). Sveikiname!!!
Dėkojame ir kitoms komandoms, šauniai išbandžiusioms jėgas painiuose istorijos labirintuose!
    
Paskutinis atnaujinimas: 2023 10 vasario