Vasarą Tolerancijos ugdymo centrų mokytojai dalyvavo seminare Biržuose bei Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos organizuotame sąskrydyje „Su Lietuva širdy…“

Vasarą Tolerancijos ugdymo centrų mokytojai dalyvavo seminare Biržuose  bei  Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos organizuotame sąskrydyje  „Su Lietuva širdy…“

Rugpjūčio 3 dieną Tolerancijos ugdymo centrų mokytojai ( iš Alytaus, Ariogalos, Balbieriškio, Biržų, Kėdainių, Panevėžio, Utenos, Vilniaus)  dalyvavo seminare Biržuose, kur susipažino su Biržų krašto istorija ir kultūriniu paveldu. Mūsų gimnaziją atstovavo: lietuvių kalbos mokytoja Žaneta Malinauskienė, informacinių technologijų ir matematikos mokytoja Vaida Juškevičienė, istorijos mokytoja Diana Murauskienė.

Seminaro tikslas – susipažinti  su Biržų krašto istorija ir istoriniais objektais, menančiais sovietų ir nacių okupacijų laikotarpius. Seminaro dalyviai lankėsi Biržų krašto muziejuje, aplankė Smegduobių muziejų po atviru dangumi, lankėsi senosiose žydų kapinėse bei masinėje žydų nužudymo vietoje – Pakamponyse. Tolerancijos ir pakantumo temomis vyko pokalbis su evangelikų reformatų bažnyčios kunigu Rimu Mikalausku.

Rugpjūčio 4 d. mokytojų grupė dalyvavo tradiciniame renginyje – Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos organizuotame sąskrydyje „Su Lietuva širdy…“. Šis renginys buvo skirtas prisiminti tremtis, Lietuvos gyventojų netektis bei puoselėti istorinę atmintį, perduodant žinią ateities kartoms.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 22 rugsėjo