Vakaronė

Kovo 17-tos dienos vakarą Veršvų gimnazijos bendruomenę sukvietė mišrus choras ALLEGRO į gražia tradicija tapusią vakaronę. Iškilminga aplinka, degančios žvakės visus nuteikė šventiškai. Besišypsantys svečiai sėdo prie stalelių ir nekantriai laukė koncerto.
Jau aštuonioliktus metus mokytojus , tėvus ir senelius su pavasariu  pasveikinti renkasi trijų kartų chorai:  patys jauniausi, vis dar auginami,  mažybiniu vardu vadinami- ALLEGRIUKAI, mišrus choras -ALLEGRO ir veteranų choras. Ilgas repeticijas vainikuoja dalyvavimas Kauno miesto, Respublikinėse dainų šventėse, mišrių chorų konkursuose ,,Dainuok ir keliauk“.
Daugumai choristų tai buvo pirma vakaronė. Matėsi, kad dainininkai jaudinasi, bet nuotaika buvo pakili. Tėvai nesitikėjo tokio šilto bendruomenės susitikimo. Jie buvo maloniai nustebinti. Skambėjo daug gražių dainų. Visi džiaugėsi ir grožėjosi veteranų choru. Nelengva sukviesti buvusius mokinius į mokyklą, tačiau mokytoja Laima Kasparevičienė sugebėjo tai padaryti. Salėje sėdėję veteranai mielai kilo ir ėjo į sceną prisiminti vaikystę.
Pirma vakaronė  buvo ir naujam gimnazijos direktoriui Žilvinui Damijonaičiui. Jis neslėpė nuostabos ir susižavėjimo, kad vakaras vyksta tokioje šiltoje aplinkoje, maloniai šypsojosi ir negailėjo gražių žodžių choristams.
Publika nekantriai laukė daugiamečio choro pagalbininko, Kauno Muzikinio teatro solisto Egidijaus Bavikino pasirodymo. Buvo malonu klausytis jo atliekamų arijų. Klausytojus užbūrė nuostabus Egidijaus balsas.
Visi maloniai leido laiką, bet kiekviena šventė turi pabaigą. Finalinę vakaronės dainą atliko tėveliai. Iš pradžių jie scenoje jautėsi nejaukiai, bet pirmi gerai žinomos dainos akordai sukėlė šypsenas ir leido atsipalaiduoti. Vakaras baigėsi, svečiai išsiskirstė. Tai nebuvo formaliai madingas renginys. Juk ten, kur skamba daina, auga meilė, dora ir nuoširdumas.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 9 balandžio