V-Verslas verslumo projektai

V-Verslas verslumo projektai
51 metinis V-verslas verslumo projektas įgyvendintas ir pristatytas! Taip šiemet aktyviai veikė 5-8 ir I-III gimn. klasių mokiniai. O buvo šiemet tikrai daug visko, idėjos keitė viena kitą ir komisijai teko labai sunki užduotis – išrinkti verčiausius nominacijų ir projektų TOP 5- tuką!
Pasidalinsime TOP5 mokinių idėjomis ir puikiai pritaikytais verslumo gebėjimais:
1. Interaktyvus istorinės atminties žemėlapis – mokinių komanda, atlikusi didžiulį darbą, sukūrusį interaktyvų žemėlapį, padedantį iš arčiau susipažinti su mūsų praeitimi.
2. Vaidybinė improvizacinė teatro stovykla – projektas, kurio metu grupė mokinių išdrįso suorganizuoti 3 dienų teatro stovyklą mokiniams.
3. Petpal – mobilioji programėlė, kurios dėka gyvūnų šeiminkai gali susisiekti vieni su kitais, pasidalinti bendrais pomėgiais ir veiklomis.
4. Kayak Sport – internetinis puslapis, skirtas baidarių mylėtojams. Nuo pradedančiųjų iki profesionalių sportininkų, nuo įrangos iki vietovių bei konsultacijų.

5. Mediniai lauko gėlių vazonai – ne, tai ne paprasti vazonai, o pačių mokinių pagaminti ir vienetiniai, rankų darbo, kuriuos 5-os klasės mokiniai patys gamino, dekoravo bei pasiskirstę į komandas realizavo.

Šiemet sakome AČIŪ visiems mokiniams, jų mokytojams, tėveliams ir verslo atstovams už kartu kuriamą už bendradarbiavimą kartu kuriant ir įgyvendinant Novatorišką verslumą!
Paskutinis atnaujinimas: 2024 17 birželio