TUC mugė’ 2017

2017m. lapkričio 30d. – gruodžio 1d. Kauno Veršvų gimnazijos mokinių ( Ugnė Šernaitė 8i, Fausta Junelytė 8i, Laura Kairiūkštytė Ib g. kl., Viltė Mackevičiūtė Ib g. kl., Ernesta Čirvinskaitė Ia g. kl., Kotryna Gintvilaitė Ia g. kl., Julija Stankevičiūtė Ia g. kl.) ir mokytojų komanda ( Giedrė Juškevičienė, Vaida Juškevičienė, Diana Murauskienė) dalyvavo Nacionaliniame renginyje „Tolerancijos mugė 2017“ Klaipėdos Gedminų progimnazijoje. Renginio metu vyko respublikos Tolerancijos ugdymo centrų veiklų pristatymai, konferencija mokytojams „Ar yra vietos tolerancijai Lietuvos mokyklose?“, kūrybinės dirbtuvės „tarpkultūrinis ugdymas: iššūkiai ir galimybės“. Mokiniams buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės „Būti KITOKIAM: pliusas ar minusas?“, „Sniego gniūžtės“ veiklos. Nuostabiai ir kūrybingai praleidome laiką progimnazijos mokinių, mokytojų, svečių puikiai parengtame koncerte „Klaipėda – Tolerancijos uostas“. Visi jautėmės kartu „plaukiantys“ vienu laivu į tą patį tikslą.
Antra diena prasidėjo „Bendrystės galios“ muzikiniais  pusryčiais, stebėjome teatro studijos, kurią lanko ir neįgaliųjų žmonių grupė, spektaklį „Vaivorykštė“ bei  Alytaus A.Ramanausko – Vanago gimnazijos mokinių spektaklio ištauką apie tremtį. Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos vykdantysis direktorius Ronaldas Račinskas ir pavaduotoja Ingrida Vilkienė įteikė padėkas dalyvavusioms mokykloms ir dovanojo naujai išleistos metodinės literatūros.
Visi grįžome pilni įspūdžių, sužadintomis emocijomis, gėrėjomės nuoširdžiu priėmimu ir rūpesčiu bei generuodami naujas idėjas ateičiai…
TUC vadovė Diana Murauskienė
Paskutinis atnaujinimas: 2017 7 gruodžio