TOP10 verslumo projektų pristatymas

TOP10 verslumo projektų pristatymas

Birželio 7 d., Veršvų gimnazijoje vyko praktinių verslumo projektų TOP10 pristatymas. Mokiniai komisijai ir gimnazijos bendruomenei pristatė savo verslo idėjas, atsakė į pateiktus klausimus bei klausėsi patarimų, kurie tikrai pravers ateityje. Visi projektai buvo įvertinti nominacijomis ir apdovanoti įvairiais prizais. Dėkojame išradingiems mokiniams ir jų projektų vadovams – mokytojams. Linkime šias verslo idėjas sėkmingai įgyvendinti!

Nominacijos: 6i kl. „Menu mįslę“ – įdomiausias projektas, 3d kl. „Bitės“ – produktyviausias projektas; 8i kl. „Gimnazijos uogienė“ – skaniausias projektas; 3 kl. „Anglų kalbos mokomieji žaidimai“ – metodiškiausias projektas; IV gimn. kl. „Dalykinio bendravimo pavyzdžiai“ – tarptautiškiausias projektas; 1b kl. „Pirmokėlių prieskoniukai“ – geriausias pristatymas; 8i kl. „Hidrolatai“ – alchemiškiausias projektas; 5a,6a kl. „Žaidimas – dėlionė“ – geros pradžios projektas; Ia gimn. kl. „Lithuanian tales“ – kūrybiškiausias projektas; II ir IV gimn. kl. „31 diena“ – inovatyviausias projektas.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 10 birželio