TOLI projektai – einantiems bendru keliu

TOLI projektai – einantiems bendru keliu

TOLI projektai – einantiems bendru keliu 

Vasario 23 dieną, ketvirtadienį, Kauno Veršvų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro nariai (10 mokinių ir trys mokytojos) vyko į Kauno miesto mokyklų bendradarbiavimo renginį “TOLI projektai – einantiems bendru keliu”, kurį organizavo Kauno Kazio Griniaus progimnazijos Tolerancijos ugdymo centro komanda.

Renginio metu mokytojos Diana, Ieva, Vaida ir 10i kl. mokinės Viltė, Gabrielė bei 9v kl. mokinės Ieva ir Skaistė pristatė 2022 m. įgyvendintus, TOLI instituto finansuotus, projektus: „Interaktyvus istorinės atminties žemėlapis“ ir „Holokausto tema mokinių kūryboje“. Į svečius nusivežė ir piešinių parodą su haiku stiliaus eilėraščiais.

“Veršvų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras jau skaičiuoja dvidešimtus veiklos metus. Mūsų progimnazija dar tik penktus. Mes iš jų mokomės, semiamės gerosios patirties. Mūsų septintokai ir aštuntokai praeitais mokslo metais irgi vykdė TOLI instituto projektą „Kaunas – daugiakultūris miestas. Žymūs Kauno žydai.“ Šiais mokslo metais aštuntokų pradėtus darbus tęsia ketvirtokai su mokytoja Birute ir šokių mokytoja Idalija. Tikimės, kad susitikimas duos naujų impulsų tolimesnėms Tolerancijos ugdymo centro veikloms” – taip prisistatė renginio organizatorės direktoriaus pavaduotoja Edita, mokytojos Nijolė, Idalija ir Birutė.

 Susitikimo metu mokiniai bendravo, pristatė savo darbus, apžiūrėjo parodą, dalyvavo viktorinoje, šoko.

Ačiū organizatoriams už šiltą priėmimą ir bendrystę!

Paskutinis atnaujinimas: 2023 27 vasario