TOLERANCIJOS UGDYMO CENTRŲ BENDRADARBIAVIMO PAMOKA

TOLERANCIJOS UGDYMO CENTRŲ BENDRADARBIAVIMO PAMOKA

Kauno Veršvų ir Alytaus A.Ramanausko – Vanago gimnazijų mokytojai ir mokiniai dalyvauja švietimo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų  žmogiškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programoje. Bendradarbiavimo patirtis bei mokinių ( Julijos ir Vakarės) asmeninė pažintis, jaunatviška iniciatyva paskatino suorganizuoti netradicinę metodinę bendradarbiavimo pamoką. Balandžio 19 dieną pamokoje buvo pristatytas Kauno Veršvų gimnazijos mokytojų ir mokinių vykdytas tarptautinis projektas, finansuotas JAV TOLI instituto bei autorinė Julijos Stankevičiūtės fotografijų paroda „Laiko paženklinti žydų kultūros pėdsakai“. Šioje pamokoje dalyvavo gimnazijų mokytojai bei I ir III gimnazijos klasių mokiniai. Išklausius pristatymus, įvertinus bendradarbiavimo naudą, virtualaus susitikimo baigiamosios diskusijos metu buvo nutarta Kaune surengti bendrą konferenciją, skirtą tarptautinei Tolerancijos dienai.
Tokios pamokos, kuriose galima dalintis idėjomis, žiniomis, patirtimi, iniciatyvomis, dar labiau įtraukia mokyklų bendruomenes į kūrybiškumo, tyrinėjimo, atradimų kupinas mokymo/si aplinkas net ir virtualaus bendradarbiavimo būdu.
Diana Murauskienė

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021 22 balandžio