„Tiriam pasaulį – atrandam save“…… ir Europą Indijos vandenyno viduryje

„Tiriam pasaulį – atrandam save“…… ir Europą Indijos vandenyno viduryje

Balandžio 29 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Saugintas Skilinskas (IIIig) , Ugnius Aleksandravičius ir Otilija Pakalniškytė (IIIag) dalyvavo respublikinėje mokinių mokslinių, tiriamųju,kūrybinių darbų konferencijoje „Tiriam pasaulį-atrandam save“ 2021. Mokiniai pristatė pranešimus „Verslumas mokykloje“ ir „Skrydis į Indijos vandenyno vidurĮ“, kuriuose dalinosi tarptautinio bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis, iššūkiais ir atradimais, patirtimi, įgyta įgyvendinant Erasmus+ tarptautinius projektus „School Entrepreneurship. An Adventure Looking at the Future of Europe“ ir „Wander with wonder“. Savo pranešimus mokiniai skaitė sekcijoje „Europa kaip mokymosi aplinka“. Svečio teisėmis konferencijoje dalyvavęs Švietimo mainų paramos fondo bendrojo ugdymo skyriaus vadovas Vytautas Pačiauskas   supažindino moksleivius su Erasmus+ programos galimybėmis kolegijoje ir aukštosiose mokyklose. Konferenciją organizavo Kauno Varpo gimnazija. Mokinius konferencijai ruošė mokytojai Naglis Jonuška ir Birutė Dručkutė.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 3 gegužės