Technologijų šventė „Robotiada 2017” Vilniuje

Kovo 24 d. Vilniuje, Siemens arenoje vyko technologijų šventė Robotiada’2017. Jos metu vyko įvairios varžybos, į kurias užsiregistravo 75 komandos. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo 3 rungtyse: First Lego Lygos varžybose, Lego Sumo ir Lego juodos linijos sekimo rungtyse.

FLL varžybų lauke vyksta sukurtų robotų varžytuvės, komandos yra vertinamos už projektą ir jo bei vertybių pristatymą, roboto dizainą. FLL lauko rungčiai robotą konstravo, programavo ir valdė Ernestas Mikolaitis, Kajus Mizeikis, Dovydas Juknelis, Lego sumo finale kovėsi Saugintas Skilinskas su savo sukonstruotu ir suprogramuotu robotu, juodosios linijos rungtyje iki finalo rungčių nuėjo Miko Bendžiaus ir Ernesto Mikolaičio robotas. Mikas Bendžius atstovavo komandą, pristatant projekto idėją bei pagrindinių vertybių plakatą.

Palaikyti varžybų dalyvius kartu važiavo ir mažieji „robotukai“. Renginio metu jie susipažino su varžybų rungtimis, stebėjo dalyvius. Smagiausia buvo išbandyti savo jėgas Unikaliose Robotikos Akademijos dirbtuvėse, kuriose vaikai galėjo patobulinti problemų sprendimo įgūdžius. Dronų dirbtuvės ir šou, Transformerių pasirodymas. Puikiai praleistas laikas su daugybe patirtų įspūdžių.
Robotikos būrelio vadovės Danguolė Vaitmonienė ir Vaida Juškevičienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 9 balandžio