Teatro stovykla

Teatro stovykla

Teatro studijos komanda jau kurį laiką brandino idėją suorganizuoti teatro stovyklą mūsų mokyklos mokiniams. Taip gimė idėja projektui. Stovyklos kaip projekto idėja kilo vyresniems studijos nariams iš didelio noro pasidalinti tuo ką jau išmoko. Supratome, kad per teatrines veiklas yra puiki galimybė mokiniams gilinti savo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius tarp įvairaus amžiaus mokinių.
Pirmą dieną projektą vedantys mokiniai supažindino dalyvius su linksmais improvizaciniais žaidimais, kurie buvo skirti dalyviams geriau pažinti vieniems kitus, apsiprasti su aplinka. Vėliau dalyviai susipažino su etiudo sąvoka ir mokėsi juos kurti. Pirmąjį vakarą uždarė žiūrėdami Teatro studijos filmą iš prabėgusių metų akimirkų.
Antrą dieną pradėjo improvizaciniais žaidimais, kurie lavina kalbinę raišką, skyrė dėmesio emocinėms išraiškoms, kūrė mini etiudus. Vyko kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai kūrė reklamas, iš burtų keliu ištrauktų daiktų kūrė įvairių personažų kostiumus, dirbo grimeriais bei grupėse kūrė skulptūras. Turėjome veiklų, kurios lavina scenos ir kalbėjimo įgūdžius, moko valdyti emocijas bei gerina reakciją. Antrą vakarą vainikavo etiudų šou ir diskoteka.
Atsikėlę paskutinę stovyklos dieną pasportavom, pašokom, pavalgėm, susidėjome daiktus ir pasimėgavome paskutinėmis stovyklos akimirkomis. Visi dalyviai gavo pažymėjimus už dalyvavimą stovykloje, kurioje tobulino kalbinės ir judesio raiškos, vaidybos, improvizacijos bei bendravimo įgūdžius. Galiausiai atlikę pagrindinį darbą – aptarę projekto veiklą, jos svarbą, išgirdę dalyvių nuomones, padėkoję vieni kitiems už laiką praleistą kartu, šypsenas ir pastebėjimus, kurie padės tolimesnei teatro veiklai.
Su džiaugsmu galime tarti – MUMS PAVYKO!!!

Paskutinis atnaujinimas: 2024 9 birželio