Tarptautinis seminaras mokytojams ,,Remember the Holocaust-Act for Democracy”

Tarptautinis seminaras mokytojams ,,Remember the Holocaust-Act for Democracy”

Balandžio 26 -28 d. Kroatijoje, Zagrebo mieste, vyko tarptautinis seminaras ,,Remember the Holocaust-Act for Democracy”, kuris skirtas Europos mokytojams. Šiame seminare dalyvavo ir du mokytojai iš Lietuvos: Ieva Kriaučiūnienė iš Kauno m. Veršvų gimnazijos ir Vaidotas Pakalniškis iš Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos. Su mokytojais vyko ir Tarptautinės komisijos švietimo programų koordinatorė Ingrida Vilkienė.
Pagrindinės seminaro temos – Holokausto periodas bei žmogaus teisės. Seminaro dalyviai pristatė įgyvendintus TOLI projektus. Mokytojai ne tik pasidalino savo patirtimi, bet ir sužinojo apie įvairius metodus supažindinant mokinius su dabartiniu laikotarpiu, kaip mokyti atjautos, kaip nesivadovauti stereotipais.
Seminaro dalyviai turėjo galimybę aplankyti Jasenovac memorialą, dalyvavo ture po Zagrebo centrą, aplankant svarbiausias žydų tautos istorijos vietas.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 17 birželio