Tarptautinis projektas Miunchenas-Kaunas ” Never Forget – Always Remember”

Tarptautinis projektas Miunchenas-Kaunas ” Never Forget – Always Remember”

Naujame tarptautiniame  projekte Miunchenas-Kaunas ” Never Forget – Always Remember”, kuris vyksta nuo 2023 metų sausio iki 2023 metų gruodžio, dvi jaunimo grupės iš Miuncheno ir Kauno lygiagrečiai tyrinėja istorines vietas, repetuoja menines scenas.  Jiems vadovauja  choreografė ir šokio mokytoja Dorothee Janssen bei teatro režisierius ir kino režisierius Julianas Montagzederis, kurie abu jau keletą metų dirba su istorinės atminties tematika.

Coulture Clouds įstaigos projekto vadovai  pirmą birželio savaitę su jaunimu iš Miuncheno, Kauno Veršvų bei Juozo Grušo meno gimnazijų, Lietuvoje tyrinėjo abiejų miestų istorines vietas, vykdė edukacijas, inicijavo meninės raiškos būdus mokytis istorijos per judesį, šokį, teatrą,  muziką bei kiną, organizavo ir filmavo vaidybines scenas  Kauno IX forto muziejuje, Kauno geto teritorijose bei virtualioje erdvėje. Baigiamasis viešnagės Kaune pasirodymas vyko Juozo Grušo meno gimnazijos salėje.

Prasminga viešnagė, neįkainojamos patirtys…

Projekto dalyviai lapkričio mėnesį veiklas tęs Miunchene, kur vyks baigiamojo spektaklio premjera.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 7 birželio