Tarptautinis jaunimo verslumo renginys „Inovatyvus verslas 2018”

Tarptautinis jaunimo verslumo renginys „Inovatyvus verslas 2018”
Kovo 21 – 22 dienomis Kaune vyko tarptautinis jaunimo verslumo renginys „Inovatyvus verslas 2018”, kuriame dalyvavo Veršvų gimnazijos MMB „31 diena“. Komandą atstovavo Simona Ramoškaitė ir Andželika Saldytė.
Pirmąją renginio dieną mokiniai bendravo vieni su kitais, tobulino verslumo įgūdžius ir linksmai bei kūrybingai leido laiką.
Antrąją dieną vyko mokinių mokomųjų bendrovių mugė PLC Mega. Visos bendrovės turėjo galimybę pristatyti savo idėjas, parduoti pagamintus gaminius, išklausyti komisijos vertinimus, patarimus ir net pabendrauti su Benediktu Vanagu. Vakare vyko apdovanojimų ceremonija, kurios metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai nominavo MMB „31 diena“ už Drąsiausią idėją. Dėkojame Lietuvos Junior Achievement ir kitiems organizatoriams už nuostabų renginį, o Kauno prekybos, pramonės amatų rūmams už nominaciją ir dovanas.
Nuotr. Rytis Ramauskas Photography ir Kauniečiams.lt
Paskutinis atnaujinimas: 2018 28 kovo