Tarptautiniai mokymai „Teens without screens: developing tools for social interaction through arts“

Tarptautiniai mokymai  „Teens without screens: developing tools for social interaction through arts“

Sausio 11 d.  direktoriaus pavaduotojos ugdymui Laima Gečiauskienė, Lijana Bilinkevičienė ir Dovilė Kovalenkinienė dalyvavo tarptautiniuose mokymuose  „Teens without screens: developing tools for social interaction through arts“. Mokymuose pedagogai buvo supažindinti su įvairiomis veiklomis, kurias galima pasiūlyti jaunimui, kad jie laiką pertraukų metu leistų kūrybingai ir kuo mažiau naudotųsi išmaniaisiais telefonais. Pranešimų metu buvo pateiktos idėjos, kaip pateikti jaunimui alternatyvius kūrybinės veiklos ir bendravimo būdus mokykloje pertraukų metu.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 12 sausio