Tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva „Matau tave“

Tarptautinė vaikų draugystės iniciatyva „Matau tave“
Gimnazijos 1f klasės mokiniai (mokytoja Jurgita Kuskevičienė),  6b ir 6c klasių mokiniai ( mokytojas Mantas Kisielius) dalyvauja LRT tarptautinėje iniciatyvoje „Matau tave“, kuri primena, kad visi esame skirtingi ir galime gerai sutarti.
“Šokis tikrai gali būti vienas iš draugystės būdų. O draugystė svarbi tada, kai matai, jog kitam reikia pagalbos arba užtariančio žodžio. Ar žinote, kaip padėti bendraamžiams, kai iš jų tyčiojasi?
1. Pasakyk savo nuomonę – nelik tik stebėtoju.
2. Pasiūlyk draugystę – prieik, paklausk „Kaip tu?“.
3. Jei gali, pranešk suaugusiam, kuriuo pasitiki.”
#MatauTave2022 #SayHi
Nuorodos:
Iniciatyvos „Matau tave“ 2022 daina „Vienintelis toks“ Muzikos autoriai: Audun Agnar Guldbrandsen, Shivan Gjerde, Tormod Løkling. Dainos žodžių autoriai: Tormod Løkling, Audun Agnar Guldbrandsen, Synne Vorkinn, Alexandra Rotan. Dainos aranžuotė – Linas Strockis, Jonas Nainys, Nombeko Augustė Khotseng. Dainos atlikėja – Nombeko Augustė Khotseng 

Iniciatyvos „Matau tave“ 2022 dainos „Vienintelis toks“ šokio pamokos
šokio choreografiją kūrė Henni Olsen.
Paskutinis atnaujinimas: 2022 31 spalio