Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Nuo 2018 m. sausio 25d. iki vasario 01d. Kauno Veršvų gimnazijoje vyksta plakatų paroda „Tai, ko mes nematėme“ („Beyond the seen“), skirta paminėti Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną (Sausio 27-ąją).
Parodos metu organizuojamos  integruotos istorijos, etikos, anglų kalbos pamokos I – IV gimn. klasėms (mokytojos G.Juškevičienė, G.Junelienė, I.Kriaučiūnienė, D.Murauskienė).
Sausio 26d. Ariogalos gimnazijoje vyko Nacionalinė konferencija „Lietuvos miestuose ir miesteliuose gyvenusių žydų istorijos“, kurią organizavo Tarptautinė istorinio teisingumo komisija, Geros valios fondas, Ariogalos gimnazija. Konferencijoje dalyvavo 31 mokykos atstovai, kuriose veikia Tolerancijos ugdymo centrai, kiti svečiai.

TUC koordinatorė
Diana Murauskienė

Paskutinis atnaujinimas: 2018 29 sausio