Sveikiname Nacionalinės jaunųjų bendrovių „eXpo“ konkurso laimėtojas – JB „Tirpstančios emocijos“ ir „Cotton Bees“!

Galimybė įgyti verslumo patirties „Lietuvos Junior Achievement“ programos „AcceleratorX“ mestą iššūkį dar mokykloje realizuoti savo idėjas ir įkurti verslą per šiuos mokslo metus iš viso priėmė beveik 1 tūkst. mokinių iš 102 šalies mokyklų. Jie įkūrė net 204 jaunąsias bendroves.

Nacionaliniame jaunųjų bendrovių „eXpo“ konkurse dalyvavusios moksleivių komandos turėjo įveikti du etapus: pateikti bendrovės veiklos ir finansų ataskaitas, o į geriausiųjų jaunųjų bendrovių dešimtuką atrinktos komandos savo produktą ar paslaugą pristatė vaizdo skambučio metu vertinimo komisijos nariams ir  atsakė į jų klausimus.

Nacionalinio geriausių moksleivių verslų konkurso finalo nugalėtojomis tapo dvi mūsų gimnazijoje įkūrtos jaunosios bendrovės.

Geriausia jaunąja bendrove 5-8 klasių kategorijoje paskelbta komanda TIRPSTANČIOS EMOCIJOS. Komanda sukūrė natūralias rankų darbo vonios bombas su eteriniais aliejais. Vonios bombos gaminamos tik iš natūralių medžiagų ir su didele meile, o pakuojamos aplinkai draugiškoje pakuotėje. Sveikiname 7v klasės mokinius: Kotryną Sinkevičiūtę, Guodą Agnietę Zagorskaitę, Tonį Buivą ir Ameliją Stankevičiūtę, bei mokytoją Giedrę Juškevičienę kelionės į pasaulinę  parodą „WORD EXPO 2020 DUBAI“  Jungtiniuose Arabų Emyratuose laimėtojus.

2-ąją vietą geriausių 2021 m. moksleivių verslų apdovanojimuose pelnė COTTON BEES. Komanda sukūrė daugkartines, maistui laikyti skirtas bičių vaško drobeles, kurios pagamintos iš lietuviško bičių vaško ir antram gyvenimui prikeltų 100 proc. medvilnės atraižų. Sveikiname Ii klasės mokinius: Rimantę Škarnulytę, Saulę Mariją Zagorskaitę, Eriką Sadauską ir Airidą Darulį, bei mokytoją Naglį Jonušką kelionės į pasaulinę  parodą „WORD EXPO 2020 DUBAI“  Jungtiniuose Arabų Emyratuose laimėtojus.

Taip pat  komandoms teko garbė atstovauti mūsų šalį  2021 m. birželio 29 – liepos 15 d. vyksiančiame Lietuvos ir Europos Junior Achievement verslumo festivalyje „GEN-E 2021“.

Nuoširdžiai džiaugiamės mokinių laimėjimais. Tai dar kartą įrodo, kad mūsų gimnazijos pasirinkta novatoriško verslumo ugdymo kryptis yra veiksminga. Skatindami mokinius domėtis verslumu, finansais, ekonomika mes ugdome drąsų, mąstantį žmogų, kuris nebijo aktyviai veikti, kurti naujas idėjas ir jas realizuoti.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio