Sveikiname Kalbų Kengūros laimėtojus

Sveikiname Kalbų Kengūros laimėtojus

Sveikiname!
Labai džiaugiamės, kad šiais metais Kalbų Kengūros konkurse savo jėgas išbandė net 55 mūsų gimnazijos mokiniai. Jie atliko įvairias užduotis anglų kalba. Labai džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais.

I-os vietos diplomais apdovanoti šie mokiniai: Marija Mackevičiūtė (5a klasė), Domas Naujalis (6c klasė), Elena Sabaliauskaitė (8a klasė), Merkys Vyturys (8a klasė), Vilius Skirmantas (8a klasė) Aurėja Jurkevičiūtė (8b klasė).
II-os vietos diplomai įteikti šiems mokiniams: Aivaras Gružauskas (5a klasė), Tėja Kėdaitytė (5a klasė), Beatričė Paukštytė (5c klasė), Naglis Chmieliauskas (5c klasė), Mantvydas Čeponis (6a klasė), Saulė Sakelytė (6a klasė), Aivija Bagdonaitė (7d klasė), Edas Mockevičius (7d klasė), Gerda Kinderevičiūtė (7d klasė), Amanda Zykutė (8a klasė), Dovydas Pauliūnas (8a klasė).
O III-ąją vietą užėmė šie mokiniai: Amelija Veiverytė (5b klasė), Erika Dovidavičiūtė (5b klasė), Liepa Sakalauskaitė (5d klasė), Benas Kandrotas (6a klasė), Gabija Kuncė (6a klasė), Marijus Ramanauskas (7b klasė), Marius Jonikas (7c klasė), Viltė Skudžinskaitė (7c klasė), Smiltė Žilinskaitė (7d klasė), Adomas Vaitkevičius (8a klasė), Emilija Pališkytė (8a klasė), Emilis Fedaravičius (8b klasė).

Paskutinis atnaujinimas: 2024 6 birželio