SVEIKINAME JAUNĄSIAS VERŠVŲ GIMNAZIJOS BENDROVES

Kovo 8–21 dienomis vyko „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama internetinė stovykla moksleiviams „Challenge The Challenge“ (liet. – „Mesk iššūkį iššūkiui“). Šįkart jaunųjų verslininkų išbandymo tema buvo apie el. prekybą – parduoti internete.
Pirmąją iššūkio savaitę – kovo 8–14 dienomis – moksleiviai dalyvavo internetiniuose seminaruose ir savarankiškai, konsultuojami verslo mentorių, atliko praktines užduotis – susipažino su el. prekyba ir skaitmeninės rinkodaros pagrindais, kūrė arba tobulino jau susikurtą prekybos internete sprendimą: el. parduotuvę, socialinių tinklų puslapį arba paskyrą el. prekybos platformoje. Kiekvieną pirmojo etapo dieną verslus kuriantys mokiniai nagrinėjo naują temą: kovo 8-ąją „piešė“ produkto ar paslaugos vartotojo paveikslą, kovo 9–10 dienomis susipažino su įvairiais el. prekybos sprendimais, kovo 11-ąją mokėsi skaitmeninės rinkodaros pagrindų, o kovo 12-ąją ruošėsi prekybos internete startui.

Antrąją iššūkio savaitę moksleiviai jungėsi į virtualiuosius regioninių mugių stendus, kuriuose turėjo pristatyti savo verslo idėją, atsakyti į verslininkų užduotus klausimus ir gavo vertingų jų patarimų.
Iš viso stovykloje dalyvavo net 452 mokiniai, mokyklose įkūrę net 113 verslų. Mūsų gimnazijai Kauno regioninėje mugėje atstovavo trys mokinių bendrovės: „Fast&Healthy“, „Tirsptančios emocijos“ (abi rengė mokytoja Giedrė Juškevičienė) ir „Cotton Bees“ (rengė mokytojas Naglis Jonuška).

Džiaugiamės puikiu jaunųjų verslininkų pasirodymu: jaunoji bendrovė „Tirpstančios emocijos“ nugalėjo 5-8 kl. kategorijoje, o jaunoji bendrovė „Cotton Bees“ pelnė Tvariausio sprendimo bei Jaunimo įgalinimo nominacijas.

Sveikiname jaunuosius iššūkio dalyvius ir linkime sėkmės vystant savo verslo idėjas ateityje:

• Kotryna Sinkevičiūtė, 7v
  • Guoda Agnietė Zagorskaitė, 7v
  • Tonis Buiva, 7v
  • Amelija Stankevičiūtė, 7v
  • Viktorija Kuznecova, 7v
  • Rugilė Lincevičiūtė, 7v
  • Ieva Kuncė, 7v
  • Dominyka Sakalauskaitė, 7v
  • Viltė Malinauskaitė, 7v
  • Rimantė Škarnulytė, Ii gimn. kl.
  • Saulė Marija Zagorskaitė, Ii gimn. kl.
  • Airidas Darulis, Ii gimn. kl.
  • Erikas Sadauskas, Ii gimn. kl.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio