SVEIKINAME JAUNĄSIAS VERŠVŲ GIMNAZIJOS BENDROVES

SVEIKINAME JAUNĄSIAS VERŠVŲ GIMNAZIJOS BENDROVES

Kovo 8–21 dienomis vyko „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama internetinė stovykla moksleiviams „Challenge The Challenge“ (liet. – „Mesk iššūkį iššūkiui“). Šįkart jaunųjų verslininkų išbandymo tema buvo apie el. prekybą – parduoti internete.
Pirmąją iššūkio savaitę – kovo 8–14 dienomis – moksleiviai dalyvavo internetiniuose seminaruose ir savarankiškai, konsultuojami verslo mentorių, atliko praktines užduotis – susipažino su el. prekyba ir skaitmeninės rinkodaros pagrindais, kūrė arba tobulino jau susikurtą prekybos internete sprendimą: el. parduotuvę, socialinių tinklų puslapį arba paskyrą el. prekybos platformoje. Kiekvieną pirmojo etapo dieną verslus kuriantys mokiniai nagrinėjo naują temą: kovo 8-ąją „piešė“ produkto ar paslaugos vartotojo paveikslą, kovo 9–10 dienomis susipažino su įvairiais el. prekybos sprendimais, kovo 11-ąją mokėsi skaitmeninės rinkodaros pagrindų, o kovo 12-ąją ruošėsi prekybos internete startui.

Antrąją iššūkio savaitę moksleiviai jungėsi į virtualiuosius regioninių mugių stendus, kuriuose turėjo pristatyti savo verslo idėją, atsakyti į verslininkų užduotus klausimus ir gavo vertingų jų patarimų.
Iš viso stovykloje dalyvavo net 452 mokiniai, mokyklose įkūrę net 113 verslų. Mūsų gimnazijai Kauno regioninėje mugėje atstovavo trys mokinių bendrovės: „Fast&Healthy“, „Tirsptančios emocijos“ (abi rengė mokytoja Giedrė Juškevičienė) ir „Cotton Bees“ (rengė mokytojas Naglis Jonuška).

Džiaugiamės puikiu jaunųjų verslininkų pasirodymu: jaunoji bendrovė „Tirpstančios emocijos“ nugalėjo 5-8 kl. kategorijoje, o jaunoji bendrovė „Cotton Bees“ pelnė Tvariausio sprendimo bei Jaunimo įgalinimo nominacijas.

Sveikiname jaunuosius iššūkio dalyvius ir linkime sėkmės vystant savo verslo idėjas ateityje:

 • Kotryna Sinkevičiūtė, 7v
 • Guoda Agnietė Zagorskaitė, 7v
 • Tonis Buiva, 7v
 • Amelija Stankevičiūtė, 7v
 • Viktorija Kuznecova, 7v
 • Rugilė Lincevičiūtė, 7v
 • Ieva Kuncė, 7v
 • Dominyka Sakalauskaitė, 7v
 • Viltė Malinauskaitė, 7v
 • Rimantė Škarnulytė, Ii gimn. kl.
 • Saulė Marija Zagorskaitė, Ii gimn. kl.
 • Airidas Darulis, Ii gimn. kl.
 • Erikas Sadauskas, Ii gimn. kl.Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio