Sveikiname

Sveikiname mūsų gimnazijos logopedę  Militą Akambakienę ir  specialiąją pedagogę Ingridą Masteikienę su naujai dienos šviesą išvydusia mokomaja priemone! Jos papildė savo jau išleistų priemonių seriją „Garsai ir raidės“ nauju leidiniu –  „ Garsų ir raidžių K ir G skyrimas“.
Komplektą sudaro 29 kortelės su įvairiomis užduotimis, kurios padės įtvirtinti taisyklingą garsų K ir G tarimą, jų diferencijavimą, lavins foneminę klausą, turtins žodyną, mokys sudaryti taisyklingus sakinius. Užduotys skirtos ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikams bei pradinių klasių mokiniams, kurių neišlavėjusi foneminė klausa, taip pat turintiems fonologinių kalbos sutrikimų. Ši priemonė tinka dirbti savarankiškai, poromis ar grupėmis. Kortelėmis gali naudotis logopedai, specialieji pedagogai, mokytojai, tėvai. Ant jų galima rašyti nuvalomuoju rašikliu arba flomasteriu.
Šaunuolės! Lauksim naujų leidinių!

Paskutinis atnaujinimas: 2022 22 birželio