Sveikiname!

Penktadienį, lapkričio 16 dieną, IIa gimn. klasės  mokinė Julija Stankevičiūtė  dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo integruoto istorinio ir meninio ugdymo kūrybos darbų konkurse „Mes Lietuva: mūsų krašto bendruomenės“ . Julijos darbas pateko tarp geriausių darbų ir buvo eksponuojamas finalinio etapo atranką praėjusių kūrybinių darbų parodoje S. Bako muziejuje, kuris įsikūręs Vilniaus Valstybinio Gaono muziejaus Tolerancijos ugdymo centro patalpose .  Šiame konkurse savo darbus pristatė ir Ii gimn. kl. mokinė Kotryna Babravičiūtė bei 6i kl. mokinė Gintarė Malaukytė.
Mokines paskatino dalyvauti konkurse ir konsultavo: dailės mokytoja Nelė Jurgelionienė, istorijos mokytoja Diana Murauskienė, anglų k. mokytoja Giedrė Juškevičienė.
Sveikiname konkurso dalyves Kotryną ir Gintarę bei finalinę atranką praėjusią Juliją Stankevičiūtę!
Paskutinis atnaujinimas: 2019 24 sausio