Sveikiname

Kovo mėn. mokyklą pasiekė džiugios žinios –  tarptautinių konkursų rezultatai ir apdovanojimai. Sveikiname mokinius ir jų mokytojus, pasiekusius puikių rezultatų  tarptautinėje KINGS anglų kalbos olimpiadoje II  lygmens diplomais apdovanoti  5i klasės mokiniai: Tija Zablockytė, Klaidas Velička, Edvinas Pauliūnas,Ali Olleik, Michail Olleik, Rokas Mensevičius, Gabrielė Ivanauskaitė, Ignas Korsakovas (mokytojos Giedrė Juškevičienė ir Ieva Kriaučiūnienė), 5a klasės mokiniai: Ričardas Brinkevičius, Arminas Čiužas, Agnė Ivanauskaitė, Naglis Žukauskas, 7a klasės mokiniai: Deividas Butkevičius, Dominykas Kadzevičius, 8a klasės mokinys Dovydas Biriukas (mokytoja Gitana Kerevičiūtė), 6i klasės mokinys Martynas Kunevičius, 7i klasės mokiniai: Deividas Gintauskas, Martynas Šarakauskas, Ib gimn. klasės mokiniai: Vesta Lukošiūtė ir Ronaldas Antanavičius (mokytoja Giedrė Juškevičienė).

Paskutinis atnaujinimas: 2018 23 kovo