Svarbi informacija bendruomenės nariams

Gerbiami bendruomenės nariai,

Norime pasidžiaugti, kad gegužės mėn. pabaigoje prasidėjo ir šiuo metu vyksta mūsų gimnazijos stadiono rekonstravimo darbai. Rekonstrukcijos metu buvo pilnai atnaujinta stadiono žalia veja, už vartų pastatytos kamuolių gaudyklės, pakeista bėgimo takelių danga, bėgimo takelių gale įrengta šuoliaduobė, pakeista mažojo futbolo aikštelės tvora ir joje įrengti varteliai. Taip pat pradinukams pastatyta nauja aikštelė su sintetine danga ir tvora. Šios rekonstrukcijos metu stadione bus pastatyti nauji futbolo vartai. Darbus numatoma pabaigti iki liepos vidurio.

Šiuo metu vyksta viešieji pirkimai dėl mažojo futbolo aikštelės dangos pakeitimo, naujos dangos paklojimo po lauko gimnastikos įrenginiais, informacinės lentos įrengimo ir naujo šaligatvio įrengimo prie krepšinio aikštelės ir naujos multifunkcinės pradinukų aikštelės. Darbus numatoma įgyvendinti iki rugsėjo vidurio.

Informuojame, kad šiuo metu bendruomenė gali sportuoti krepšinio aikštelėje ir naudotis atnaujintais bėgimo takais. Sporto aikštynu bus galima naudotis pabaigus visus atnaujinimo darbus –  nuo rugsėjo vidurio. Futbolo stadionu bus galima naudotis pagal atskirą suderinimą, kai sustiprės pasėta žolė. Šiuo metu juo naudotis griežtai draudžiama.

Primename, kad mokyklos teritorijoje rūkyti, vartoti alkoholinius gėrimus griežtai draudžiama. Taip pat, reikia vadovautis „Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklėmis“, patvirtintomis Kauno miesto savivaldybės tarybos (2005 m. gruodžio 01d., sprendimas Nr. T-622, nauja redakcija 2009 m. lapkričio 05 d., sprendimas Nr. T-595), kurių 84.16 punktas draudžia, „vedžioti gyvūnus (išskyrus šunis vedlius) masinio žmonių susibūrimo vietose, kapinėse, mokyklų, sveikatos priežiūros įstaigų, vaikų lopšelių-darželių teritorijose, sporto ir vaikų žaidimo aikštėse ir vietose, pažymėtose ženklu „Vedžioti šunis draudžiama“ (25 cm skersmens skritulys, kurio mėlyname fone pavaizduotas baltas šuns siluetas, su įstriža raudona linija iš kairės ženklo viršutinės dalies žemyn į dešinę ženklo dalį)“, todėl mokyklos teritorijoje gyvūnus vedžioti draudžiama.

Griežtai draudžiama ant dirbtinės dangos ir stadiono žalios vejos bei šaligatvių važinėti transporto priemonėmis, įskaitant dviračius, taip pat  riedučius ir kitus savaeigius mechanizmus.

Visi žaidėjai aikštelėse privalo dėvėti tvarkingą sportinę aprangą ir tik atitinkamai tenisui/krepšiniui/tinkliniui skirtą netepančią, nedraskančią avalynę.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 5 liepos