„Studijų savaitė“ Maironio Universitetinėje gimnazijoje

Jau tapo tradicija, kad kiekvieną pavasarį Maironio Universitetinė gimnazija ir gimnazijos Profesinio konsultavimo koordinacinis centras pakviečia visų mokyklų mokinius į renginį“ Studijų savaitė“. Šiais mokslo metais  „ Studijų savaitė“ vyko vasario 27 – kovo 3 dienomis. Partneriai: Aleksandro Stulginskio universitetas, Kauno technologijos universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Mykolo Riomerio universitetas, Vilniaus universiteto Kauno fakultetas, Vilniaus dailės akademija, Klaipėdos universitetas.

Renginio tikslai : puoselėti Kauno kaip akademinio miesto įvaizdį; skatinti Kauno aukštųjų mokyklų ir bendrojo ugdymo mokyklų bendradarbiavimą; sudaryti galimybę mokiniams tinkamai pasirinkti būsimų studijų sritį bei kryptį, apsispręsti dėl tinkamos profesijos, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.

Šioje „Studijų  savaitėje“ dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai, kurie turėjo galimybę išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 2 gegužės