Studijos užsienyje. Savanorystės pristatymas.

Š.m. rugsėjo 22 d. mokykloje lankėsi „ FOX international“ organizacijos atstovas Tadas Raižys. Svečias skaitė paskaitą, pasakojo apie studijas užsienyje 11-12 klasių mokiniams. Jis supažindino  su švietimo sistemomis, aukštųjų mokyklų bei studijų finansavimo galimybėmis penkiose skirtingose šalyse: Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Anglijoje bei Škotijoje. Lektorius atkreipė dėmesį į studijų Lietuvoje ir užsienyje skirtumus, perskaitė jau studijavusių kitose šalyse atsiliepimus.Svečias supažindino su užsienio universitetų stojimo reikalavimais. Jis daug kalbėjo apie nemokamą anglų kalbos testą, kurį išlaikius galima įstoti į aukštąsias mokyklas užsienyje. Svečias pakvietė į Kastu organizuojamas keliones į Danijos ir Nyderlandų aukštąsias mokyklas, kurių metu moksleiviai patys gali pamatyti, kaip vyksta studijos šiose šalyse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais. Vėliau kalbėjo „ Jaunimo linijos“ atstovė  Dovilė Radvilaitė. Viešnia supažindino su savanorystės galimybėmis Kaune, papasakojo apie „ Jaunimo linijos“ darbą, atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 28 birželio