Straipsnis „Novatoriškai mąstančias asmenybes ugdys Kauno Veršvų gimnazija”

Straipsnis „Novatoriškai mąstančias asmenybes ugdys Kauno Veršvų gimnazija”

Š.m. birželio 1 d. leidinyje „Savaitraštis Kaunui“ išspausdintame straipsnyje Kauno Veršvų gimnazijos direktorius Ž. Damijonaitis miesto visuomenei pristato dar vieną naują gimnaziją – Veršvų gimnaziją, kuri pirmoji pradėjo įgyvendinti Novatoriško verslumo ugdymo sampratos elementus 1- 12 klasėse. Direktorius pabrėžė, kad gimnazijoje teikiamas kokybiškas priešmokyklinis, pradinis, pagrindinis ir vidurinis išsilavinimas, grįstas šiuolaikinėmis inovatyviomis technologijomis, kūrybiškumą skatinančiais metodais ir edukacine aplinka, patirtiniu ir projektiniu mokymusi, kiekvienam moksleiviui pagal jo poreikius ir galimybes.  Todėl galima teigti, kad naujoji gimnazija – tai ateities verslininkų kalvė. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje „NOVATORIŠKAI MĄSTANČIAS ASMENYBES UGDYS KAUNO VERŠVŲ GIMNAZIJA“.

Nuotr. Vilmos Kasperavičienės.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 1 birželio