Stovykla „Veršvietis“ – trečioji savaitė

Stovykla „Veršvietis“ – trečioji savaitė

Trečioji savaitė stovykloje „Veršvietis“ – nepamirštama. Kiekviena diena – kupina naujų žinių ir atradimų! Savaitę pradėjome nuo socialinių ir bendravimo įgūdžių ugdymo žaidimų su mokyklos psichologe. Antroji savaitės diena stovyklautojus džiugino ne tik puikiu oru, tačiau ir galimybe pasigaminti aitvarą ir jį paskraidinti, mokiniams džiaugsmo suteikė ir atklydęs driežiukas, apie kurį taip pat daug sužinojome. Pasakojimus apie įvairius gyvūnus, kurie gyvena ne tik pas mus Lietuvoje, tačiau ir visai kitam pasaulio krašte, mums papasakojo Zoologijos sodo gidė Violeta. Na, o savaitę užbaigėme gerai pasportavę! Stovyklautojai  sako AČIŪ gimnazijos mokiniams, kurie per atostogas atkeliavo į mokyklą pamokinti žaisti žolės riedulį, visiems buvo labai smagu!

Paskutinis atnaujinimas: 2017 29 birželio