Stovykla „Veršvietis” – antroji savaitė

Stovykla „Veršvietis” – antroji savaitė

Antroji savaitė stovykloje „Veršvietis“ prabėgo greitai ir smagiai! Stovyklautojams labai patiko kelionė autobusu į Trakų raj., Ten mes aplankėme „Dalgedos“ sodybą, grožėjomės nepamirštamu kraštovaizdžiu, taip pat daug sužinojome apie piemenėlius, jų dainuojamas dainas. Kepėme duoninius sausainius, kuriais vaišinomės ir dalinomės su draugais.
Keletą dienų vaikai džiaugėsi menu, patys piešė, lankstė iš popieriaus laivelius, spalvotus skirtukus knygoms, o savaitę užbaigė edukacine programa “Tapyba ant vandens“. Stovyklautojai ne tik tapė, tačiau ir sužinojo, kad dažai yra visiškai natūralūs,  drąsiausi jų net  paragavo! Stovyklos „Veršvietis“ stovyklautojai  lygino save su jaunaisiais menininkais.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 19 birželio