Stažuotė į Švietimo, mokymų ir technologijų parodą BETT, Londone

Stažuotė į Švietimo, mokymų ir technologijų parodą BETT, Londone
Sausio 23-26 d. Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras organizavo stažuotę mokytojams į Jungtinę Karalystę, švietimo, mokymo ir technologijų parodą BETT Londone. Džiaugiamės suteikta galimybe mūsų gimnazijos mokytojai Renatai Litvinei dalyvauti šioje stažuotėje. Ši paroda yra unikali ir daranti įtaką švietimui, kurioje susitinka mokytojai, švietimo vadovai, politikai, „EdTechs“ ir pramonės pokyčių kūrėjai iš viso pasaulio, norėdami aptarti naujausias tendencijas, mokytis vieni iš kitų ir bendradarbiauti. BETT parodoje pristatomi įvairūs EdTech sprendimai: programinė įranga, duomenų analizės ir vaizdavimo technologijos, skaitmeninės mokymosi aplinkos, mobiliųjų įrenginių ir debesų kompiuterijos sprendimai. Parodoje didžiausias dėmesys skirtas
dirbtiniam intelektui, specialiųjų poreikių asmenų ugdymui, kibernetiniam saugumui, mišriajam ir hibridiniam mokymuisi, įtraukiajam ugdymui, besimokančiųjų psichinei sveikatai. Tris dienas trukusioje BETT parodoje stažuotės dalyviai turėjo galimybę aplankyti daugiau nei 500 dalyvių stendų, dalyvauti stalo diskusijoje, atsižvelgiant į dominančias temas, sudalyvauti pasaulio švietimo ekspertų mokymuose technologijų laboratorijose ir paklausyti konferencinių pranešimų apie naujausias švietimo tendencijas.