Sporto aikštyno atidarymo ir Šeimų šventė

Sporto aikštyno atidarymo ir Šeimų šventė

​Pagaliau taip ilgai laukta šventė įvyko!!! Gegužės 24 d. triukšmingai ir nuotaikingai atidarėme naująjį Veršvų gimnazijos sporto aikštyną ir šventėme šeimų šventę. Šventė prasidėjo griausmingu mažosios Faustos pasirodymu, kuris iškart sukūrė gerą nuotaiką. Visus susirinkusius linksmino pašėlusi Panda, kuri vaišino dalyvius obuoliais ir kriaušėmis, kartu šoko, sportavo ir skleidė pačią geriausią emociją. Visiems vieningai plojant rankomis, pasirodžius spalvotų dūmų užsklandai ir gaudžiant Faustos būgnams, Veršvų gimnazijos sporto aikštynas atidarytas! Po atidarymo prasidėjo sportinės rungtys, kuriose dalyvavo mokiniai bei jų tėveliai. Rungtys nebuvo iš lengvųjų, nes futbolas buvo žaidžiamas su didžiuliu kamuoliu, o krepšinis su kumštinėmis pirštinėmis, taip pat visi gausiai rinkosi ir į florbolo žaidimą bei greitąsias ir linksmąsias estafetes. Na, o mažieji žaidė kvadratą, varžėsi neįprastose estafetėse. Pavargę po linksmų žaidimų, visi įsitaisė aikštyno viduryje, kur prasidėjo piknikas ir šventinė programa. Mėgaudamiesi puikiu oru, užkandžiavome, šnekučiavomės ir stebėjome įvairiausius pasirodymus: gatvės šokius, reperius, gimnasčių pasirodymus. Visi dalyviai buvo apdovanoti. Dėkojame visiems taip gausiai dalyvavusiems ir buvusiems kartu!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018 28 birželio