Socialinių mokslų mokytojų stažuotė Prancūzijos, Poitiers (Puatje) švietimo institucijose

Socialinių mokslų mokytojų stažuotė Prancūzijos, Poitiers (Puatje) švietimo institucijose

2023 m. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA), pagal stažuočių užsienyje dalyvių atrankos kriterijus, 120 šalies bendrojo ugdymo mokyklų pedagogų sudarė galimybes pasitobulinti trumpalaikėse dalykinėse stažuotėse Airijoje, Austrijoje, Belgijoje, Estijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Prancūzijoje ir Norvegijoje. Kiekvienoje iš 12 stažuočių dalyvavo po 10 mokytojų. Trumposioms stažuotėms paraiškas pateikė 437 mokytojai.

Kauno Veršvų gimnazijos istorijos ir pilietiškumo ugdymo mokytoja Diana Murauskienė, vasario 27 – kovo 03 dienomis, dalyvavo socialinių mokslų mokytojų stažuotėje Prancūzijoje. Stažuotės tikslas – susipažinti ir panaudoti gerąją Prancūzijos pedagoginę patirtį, tobulinti socialinio ugdymo mokytojų dalykines ir bendrąsias kompetencijas orientuotas į ugdymo proceso efektyvumo didinimą, realų jų pritaikymą ugdymo procese.

Stažuotės metu dalyviai lankėsi Prancūzijos, Poitiers (Puatje) švietimo institucijose, susipažino su Prancūzijos švietimo sistema, pedagogine patirtimi, stebėjo pamokas, dalyvavo diskusijose bei domėjosi prancūzų kultūros tradicijomis, istoriniu/geografiniu paveldu.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 6 kovo