„SocialBreeze“ projekto nuotolinė pamoka

„SocialBreeze“ projekto nuotolinė pamoka
Lapkričio 19 dieną, trečios pamokos metu,  vyko nacionalinio projekto „SocialBreeze“ vadovo Žilvino Mažeikio inicijuotas moksleivių proto mūšis apie savanorystę bei veikiančias savanorystės tarptautines programas. Tarpmokykliniame protų mūšyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos Ia bei Ii klasių mokiniai, kurie galėjo pasitikrinti savo turimas žinias, susipažinti su esamomis naujovėmis, galimais savanorystės iššūkiais.
 I vietos laimėtoja –  Dominyka Rogolskytė.  Sėkmingai savo žinias pritaikė Maksimas Azanovas – IV vieta, Airidas Darulis – V vieta. Sveikiname!
Nuotolinę pamoką organizavo „SocialBreeze“ projekto iniciatorės gimnazijoje Dovilė Kovalenkinienė ir Diana Murauskienė.
Paskutinis atnaujinimas: 2020 23 lapkričio