„Social Breeze” programa jaunimui – atidaryk duris gyvenimo patirčiai

„Social Breeze” programa jaunimui –  atidaryk duris gyvenimo patirčiai
Sausio 15 dieną Kauno Veršvų gimnazijoje startavo „Socialinio suflerio”/”Social Breeze” programa, skirta mokymams apie savanorišką veiklą, susipažinimui su savanoriškos veiklos įstatymu, savanorių teisėmis ir pareigomis, savanoriškos veiklos formomis, mieste veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, tarptautinės savanoriškos veiklos galimybėmis, mokinių paskatinimui dalyvauti savanoriškoje veikloje. Programos vykdymo metu bus vedami edukaciniai užsiėmimai I -IV gimnazijos klasių mokiniams.
Pirmąjį užsiėmimą IIIa ir IIIb  klasėms vedė „Social Breeze” programos vadovas Žilvinas Mažeikis. Kitus užsiėmimus ves istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja Diana Murauskienė bei socialinė pedagogė Dovilė Kovalenkinienė.
Paskutinis atnaujinimas: 2020 16 sausio