Sklaidos renginys “eTwinning”

Sklaidos renginys “eTwinning”

Birželio 18 d. Kauno Veršvų gimnazijoje vyko praktinis seminaras „Projektinė patirtis. „Erasmus+“ ir kitos tarptautinės programos Lietuvoje“. Gimnazija 2018-2019 m. tapo “eTwinning” mokykla, europinius projektus vykdantys mokytojai yra pelnę nacionalinius kokybės ženklelius. eTwinning programą, projektinės veiklos bei profesinio tobulėjimo galimybes mokytojams pristatė IT mokytoja Danguolė Vaitmonienė, eTwinning programos ambasadorė Kauno/ Klaipėdos regionuose. Apie Erasmus+ bei Nordplus, gimnazijos tarptautinius mainų projektus su seminaro dalyviais pasidalijo patirtimi anglų kalbos mokytoja metodininkė Birutė Dručkutė. Kartu su IT mokytoja Vaida Juškevičiene susirinkusieji išbandė IT įrankius, kurie taikomi projektinėje veikloje. Renginyje taip pat aptarti “eTwinning” projekto paraišos pildymo etapai, pristatytos atnaujintos „eTwinning“ programos įrankių galimybėmis, bendradarbiaujant, inicijuojant, planuojant bei įgyvendinant „eTwinning“ projektus. Pristatyti reikalavimai projektams, siekiantiems nacionalinio kokybės ženklelio. Dėkojame seminaro dalyviams, aktyviai dalyvavusiems diskusijose bei kitose veiklose.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 18 birželio