Šilainių, Vilijampolės, Sargėnų mikrorajonų mokyklų mokinių popietė „Pažink ir priimk“, skirta tarptautinei tolerancijos dienai paminėti

Šilainių, Vilijampolės,  Sargėnų mikrorajonų mokyklų  mokinių popietė „Pažink ir priimk“, skirta tarptautinei tolerancijos dienai paminėti

Lapkričio 20 dieną Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko mokinių popietė „Pažink ir priimk“, skirta tarptautinei tolerancijos dienai paminėti, kurioje dalyvavo mūsų gimnazijos 4-6 kl. mokiniai: Merkys Vyturys, Simonas Darulis, Rugilė Lincevičiūtė ir Viktorija Kuznecova. Per draugišką bendravimą, darbą komandoje mokiniai ugdė pagarbą vieni kitiems, toleranciją ir kitas socialines kompetencijas. Mokiniams buvo įteiktos padėkos bei simbolinės atminimo dovanėlės. Dėkojame mokiniams už prasmingai praleistą laiką kartu.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 27 lapkričio