Seminaras “Mikro:bit’as– priemonė mokinių kūrybiškumui ugdyti”

Seminaras “Mikro:bit’as– priemonė mokinių kūrybiškumui ugdyti”

Baigiantis 2017 metams, gruodžio 29 dieną Lietuvos informatikos mokytojų asociacija organizavo šalies informatikos (ir ne tik) mokytojams seminarą “Mikro:bit’as– priemonė mokinių kūrybiškumui ugdyti”. Norime padėkoti Žydrūnui Tautvydui, atvykusiam į Kauną ir pasidalijusiam su seminaro dalyviais sukaupta patirtimi, pristačiusiam mokytojams ne tik daug turimos medžiagos, šaltinių, bet ir pademonstravusiam atsivežtus pavyzdžius, mokinių sukurtus projektus. Darbinėje aplinkoje visi draugiškai bandė perprasti mikro:bit valdymo ypatybes bei programavimo principus. Seminaro metu dalyviai sudarė paprastas programėles ir jas įkėlė į mikro:bit’ą, susipažino su Java komandų pavertimo blokais galimybėmis. Mokymus apibendrino diskusija apie platesnes Mikro:bitų panaudojimo mokykloje galimybes. Dėkojame Veršvų gimnazijai, priėmusiai seminaro dalyvius ir geranoriškai suteikusiai praktiniam išbandymui priemones– mikro:bit’us. Linkime kūrybingų metų.
LinMA valdyba

Paskutinis atnaujinimas: 2018 2 sausio