Sėkmės pamoka su Nerijumi Murausku ir Vyteniu Dzvonkumi

Sėkmės pamoka su Nerijumi Murausku ir Vyteniu Dzvonkumi

Š .m. spalio 20 d. gimnazijoje lankėsi  buvę mokyklos mokiniai : Nerijus Murauskas ir Vytenis Dzvonkus. Pirmasis Sėkmės pamoką pradėjo Nerijus Murauskas  – lektorius, verslininkas, finansų konsultantas .
Svečias atvirai papasakojo apie metus, praleistus Veršvų mokykloje, apie studijas Lietuvoje ir užsienyje, apie draugus, pomėgius,  vertybes. Nerijus  Murauskas- UAB „ M Capital“ bendrasavininkas. Kaip finansų konsultantas lankė daug paskaitų, seminarų , daug tobulinosi šioje srityje. Dabar atėjo metas, kai jis pats gali kitiems patarti,  kitus pamokyti. Jis skaito paskaitas, organizuoja seminarus apie finansinį raštingumą.
Antrasis kalbėjo Vytenis Dzvonkas – dailininkas, animatorius, verslininkas , UAB  „Mavy  Studija“ bendrasavininkas. Svečias papasakojo apie animatoriaus profesiją, pademonstravo savo darbus. Jo firmos produkcija: šviečiantys veidrodžiai, meninio stiklo gaminiai, žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Svečiai ne tik pasidalijo savo sėkmės istorijomis, bet ir atsakė į mokinių klausimus. Diskusijos apie mokslus, profesijas užsitęsė prie puodelio kavos.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 5 lapkričio