Šeimų piknikas
Gegužės 27 dieną Kauno Veršvų gimnazijoje vyko tradicinis visą bendruomenę suburiantis renginys – Šeimų piknikas.
Dėkojame visai mūsų bendruomenei už gausų dalyvavimą, aktyvų įsitraukimą bei kartu sukurtą jaukią ir šiltą atmosferą.
Nuoširdžią padėką skiriame mūsų partneriams ir rėmėjams už prasmingas edukacines veiklas, kurios praturtino renginį naujomis patirtimis ir atradimais: Viešojo saugumo tarnyba, Lietuvos kariuomenės Vilko brigada ir VII forto edukacijos.
Taip pat dėkojame mokiniams ir jų tėvams už energiją, pozityvumą bei aktyvų dalyvavimą. Jūsų įsitraukimas ir bendrystė pavertė šį renginį išskirtine švente visai bendruomenei.
Tai buvo diena, kupina bendrystės, prasmingų akimirkų ir malonių įspūdžių.
























