Savanorystės iššūkis

Birželio 15 dieną devyniolika gimnazijos 7 – II gimn. klasių mokinių pradėjo Social Breeze savanorystės iššūkio programą, kuri truks tris dienas. Pirmąją dieną mokiniai dalyvavo įvadiniuose mokymuose, kurių metu susipažino tarpusavyje, geriau suprato savanoriškos veiklos principus, savanorių pareigas ir atsakomybes. Atlikdami komandines užduotis, geriau pažino kitus komandos narius bei patį save. Dalyvavo Kahoot protmūšyje, kur pasitikrino žinias apie savanorystę. Antrąją dieną mokiniai, pasiskirstę grupėmis, vyko išbandyti savęs bei įgyvendinti skirtos savanorystės veiklos užduoties. Pirmoji mokinių komanda prisidėjo prie renginio Kaunas 2022 “Kultūra į kiemus” aplinkos ir veiklų paruošimo ir įgyvendinimo. Antroji komanda vyko į Zapyškį, kur vyko orientacinės varžybos. Jose skaičiavo taškus, prisidėjo prie renginio įgyvendinimo. Trečioji komanda vyko į Maisto banko organizaciją, kur padėjo rūšiuoti maistą, sverti produktus ir sutikrinti duomenis. Ketvirtoji komanda vyko į vaikų dienos centrą, kur vykdė veiklas su vaikais.
Išbandę savo jėgas ir praktiškai pabuvę savanoriais, keliausime į trečiąją iššūkio dieną.
Trečiąją Social Breeze savanorystės iššūkio dieną mokiniai pasidalino savo įspūdžiais iš veiklų, mokėsi kaip reflektuoti: atliko veiklas skirtas mokymosi, emocijų ir patirčių refleksijoms. Formulavo rekomendacijas įstaigoms, ką jų manymu, būtų galima dar keisti ar papildyti. Savanorystės iššūkis pasibaigė įsivertinimu ir diplomų įteikimu.
Džiaugiamės, kad visiems dalyvavusiems mokiniams pavyko IŠŠŪKĮ įgyvendinti.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 22 birželio