Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena
Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, kai taikiu tautos pasipriešinimu buvo apginta mūsų valstybės Laisvė ir Nepriklausomybė. Prisijungdama prie Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos inicijuotos pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija…” mūsų gimnazijos bendruomenė uždegė atminties žvakeles žuvusiųjų už Laisvę pagerbimui, klausė LRT inicijuoto projekto „Laisvės banga” edukacinės istorijos pamokos ” Septyni žingsniai sėkmės link” bei aptarė edukacinio įrašo turinį per istorijos ir pilietiškumo pamokas.
5a,5b ir 5v klasių mokiniai dalyvavo atviroje istorijos  pamokoje  „Gyva tai, kas nepamiršta…”, kurią vedė istorijos bei pilietinio ugdymo mokytojos Rita ir Diana.
Pradinių klasių mokiniams pamokėles apie Sausio 13-osios įvykius bei šios valstybinės šventės prasmę paruošė ir vedė III gimnazijos klasės mokinės: Julija, Augustė, Aistė, Viltė, IIi kl. mokinė Emilė.
Istorijos ir pilietiškumo ugdymo mokytoja
Diana Murauskienė
       
Paskutinis atnaujinimas: 2020 14 sausio