Rusų kalbos pamoka VDU užsienio kalbų institute

Š. m. balandžio 27 d. 7-11 klasių  mokiniai lankėsi VDU užsienio kalbų institute. Užsienio kalbų instituto direktorė doc. V. Bijeikienė ir direktorės pavaduotoja A. Meškauskienė padėjo suorganizuoti susitikimą su  šio instituto dėstytojomis. Pamoką „Rusų liaudies papročiai ir tradicijos“ vedė dvi dėstytojos: Viktorija Pekh ir Elena Plotvikova. Jos ne tik papasakojo apie rusų liaudies tradicijas, papročius, organizavo viktorinas, bet ir pakvietė  mokinius išsiburti. Pamoka vyko netradicinėje aplinkoje, mokiniai turėjo galimybių pabendrauti su dėstytojomis,  atvykusiomis  iš Rusijos ir Estijos,  užduoti joms  klausimų.
Laikas prabėgo labai greitai, mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos, turėjo galimybę pabūti studentais.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 2 gegužės