We run Vilnius – 5 km bėgimas

We run Vilnius – 5 km bėgimas

Trečius metus nacionalinės „Erasmus+“ programos agentūros − Švietimo mainų paramos fondas dalyvauja  „We run Vilnius“ 5 km bėgime. Šių metų bėgimui, vykusiam gegužės 27 dieną,  nacionalinė agentūra subūrė 597 dalyvių komandą iš 49 institucijų iš 26 šalių.

Tai – didžiausia šiame bėgime dalyvavusi komanda, kurioje bėgo šiuo metu Lietuvoje studijuojantys programos „Erasmus+“ studentai iš užsienio, Lietuvos švietimo įstaigų mokytojai, moksleiviai, studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai iš įvairių Lietuvos švietimo institucijų

Mūsų gimnazijos komanda antrus metus iš eilės papildo Erasmus+ bėgikų gretas. Šiais metais mūsų gimnaziją atsovavo Lukas Gudžiūnas, Arnas Venskūnas, Ernestas Budrys ir Mindaugas Budrys kartu su kūno kultūros mokytoju Audriumi Vilkevičiumi.

   

Paskutinis atnaujinimas: 2018 13 birželio