Rugsėjo 22 – 26 dienomis minima Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena (23 d.)

Holokausto aukų memoriale Paneriuose (Vilnius) ir  kitose šalies vietose šiomis dienomis vyks oficialūs renginiai, skirti pagerbti Holokausto aukas.

Respublikos bendrojo ugdymo mokyklos, Tolerancijos ugdymo centrai ir kitos švietimo institucijos rugsėjo 22d. dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias“. Šiuo keliu  iš Panerių geležinkelio stoties į Panerių Holokausto aukų memorialą ėjo keli šimtai mokinių ir mokytojų.

Pilietinėje akcijoje “Atminties kelias” Tolerancijos ugdymo centrus atstovavo 9 šalies mokyklos, tame tarpe ir Kauno Veršvų gimnazijos, mokiniai su istorijos  mokytojomis Rita ir Diana.

Oficialius renginius organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, Kultūros, Užsienio reikalų, Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos žydų bendruomenė, Vilniaus miesto savivaldybė.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo ir edukacinėje pamokoje Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse

Šiai datai paminėti Kauno IX forte vyko seminaras respublikos mokytojams ir švietimo darbuotojams “Holokaustas Europoje ir Lietuvoje”.

Jame dalyvavo etikos mokytoja Ginta Junelienė ir anglų kalbos mokytoja Ieva Kriaučiūnienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 rugsėjo