ROBOTIADA 2017

Mūsų gimnazijos Robotikos būrelio komanda Team Ice vasario viduryje dalyvavo VDU Mokslo ir studijų centre vykusiose Kauno regiono FLL (FIRST® LEGO League) Robotikos ir tyrimų varžybose. Šių metų regioninės varžybos vyko penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Kasmet kintanti tema visad sukuria ryšį tarp technologijų ir šiandienos aktualijų. „Gyvūnų sąjungininkų“ temoje komandos kviečiamos ieškoti pačių įvairiausių pagalbos ryšių tarp žmonių ir gyvūnų. Jaunieji robotų kūrėjai dalyvavo trijose rungtyse: vertybių išbandymo, tiriamajame projekte ir robotų lauko žaidime. Pastaroji užduotis labiausiai mokinius įtraukia dalyvauti, kadangi robotų lauko žaidime kuriamas robotas, kuris turi pereiti užduočių kupiną lauką.

7i klasės mokiniai Dovydas Juknelis, Ernestas Mikolaitis, Kajus Mizeikis, Mikas Bendžius ir Saugintas Skilinskas savo sukonstruotu robotu laimėjo Robotų lauko rungtynių pirmąjį etapą ir pateko į antrąjį turą tarp aštuonių geriausių komandų. Regioninės varžybos skirtos pasitikrinti savo pasiruošimą, jaudulį ir gerai pasirodyti nacionalinio turo metu. Vaikinai šauniai pasirodė Projektų konkurse-jiems įteikti diplomai už trečią vietą.

Kovo pabaigoje komanda vyks į respublikines FLL’2017 varžybas, kuriose kausis Robotų lauko, Sumo bei Linijos sekimo rungtyse. Palinkėkime jiems sėkmės ir toliau- konstruojant ir programuojant.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio